Val – Валерія, Geo – Георгій...

 

..а ValGeo Production – це наш проєкт, творчої і романтичної пари з Києва, створений на нескінченному коханні та натхненні, а ще на величезній любові до зйомок.

 

Ми здійснюємо чарівні та любі багатьом зйомки вже давно, а разом вирішили це робити незадовго від того моменту, як познайомилися у айкі-додзьо як семпай та кохай та розпочали спільну історію. Так ми об'єднали наші досвід, усилля та любов в одну майстерню, щоб в результаті мати можливість на повну радувати вас своїми знімками та стрічками.

 

Тяга до візуального мистецтва в наших серцях, бо за освітами ми режисерка та оператор. Мабуть, тому чи не кожен з наших кадрів, фото або відео, це як частина красивого документального фільму про вас і вашу любов, а головну роль у цій дивовижній стрічці грають щирість ваших емоцій та почуттів.

 

Нам дуже любо бачити і фіксувати таке ж щастя, як між нами: усі чудові та надихаючі моменти у праці та просто в житті, вдома й у подорожах, при милих поглядах на тренуваннях або побаченнях. Ми дійсно з нетерпінням чекаємо можливості зберегти ваші нащасливіші та незабутні моменти.

 

 

З любов'ю,

творці Валерія та Георгій

ПОДИВИТИСЯ НАШУ ГАЛЕРЕЮ