Чи допомагаєте ви із позуванням?
 
Ми завжди підкажемо вигідні пози та, якщо потрібно, підкорегуємо положення у кадрі. Для зйомок із нами зовсім не обов'язково займатися моделінгом, а головне - бути собою. Живі кадри завжди виглядатимуть гарно. Ми же допоможемо розкутитись, просто забудьте про об'єктиви. Крізь візир - це один із наших способів спілкування, таким чином ми ведемо із вами дружній діалог.
Як варто одягтися?
 
Ми завжди обговоримо з вами, що саме найвигідніше виглядатиме у кадрі. Радимо уникати кричащих кольорів та принтів, не виправданих тематикою зйомки написів та надто дрібних узорів.
Чи є у вашій команді візажист?
 
Ми завжди можемо порадити вам свою майстриню справи Софію. Також ми не проти, коли до знімального процесму ви залучаєте нові обличчя.
Для зйомки потребується передплата та підписання договору?
 
Передплата у розмірі 20% від вартості зйомки та підписання стандартного договору потрібні при весільних зйомках, тривалістю більше трьох годин, а також тих, які потребують виїзд за межі Києва. Акт виконаних робіт додається. При потребі ми можемо підписати реліз до будь-якої зі зйомок.
Зйомка може бути конфіденційною?
 
Так, може, при додатковій оплаті в розмірі 30% від вартосьті зйомки. Можливість такої зйомуи та її умови обговорюються заздалегідь та окремо, підписується договір особливого зразка із уточненням усіх деталей.
За що знадобиться сплачувати окремо?
 
Аренда студії, локації, прохідні квитки, послуги візажиста тощо, а також харчування та переміщення команди за межі Києва, сплачуються замовником. 
Хто замовляє час в студії та вносить передплату за нього?
 
Це робите виключно ви, під час того, як ми разом обговорюємо, які дати могли би підійти. Також це стосується будь-яких інших локацій та підрядників.
Матеріали відбираєте виключно ви?
 
Так, ми самостійно складажмо ряди для обробки та монтування. Можете не хвилюватися, зазвичай ми відкидаємо дубляжі та брак і ви отримаєте більше, ніж прописано у обраному пакеті. Також ми завжди знайомимося із вами та заздалегідь дізнаємося, що ви хотіли би побачити в результаті.
Я зможу отримати оригінали?
 
Лише фото у форматі JPEG, за умови попереднього обговорення. RAW та будь-які окремі складові відео ми не надсилаємо.
Ви знімаєте на дрона?
 
Так, у нас є така можливість, але вона обмежується багатьма правилами та нюансами. Мало у яких популярних місцях можна знімати, проте ми можемо дізнатися із вами при консультаціі, чи доступне для таких зйомок обране вами місце.
Як замовити у вас фотокнигу?
 
В особисті повідомлення через Телеграм або Вайбер, чи можна заповнити форму, яку ви зможете знайти у розділі ФОТОКНИГИ. Ми зв'яжемось з вами особисто, уточнимо усі деталі та створимо разом із вами унікальну фотокнигу.
Ви працюєте за кордоном?
 
Так, із натхненням дивимось на такі перспективи та будемо раді вашим запитам для зйомок у різних країнах.