Підготовка до зйомки
Знімальний процес
Отримання фото/відео
Ціни та фінансові питання
Команда
ІНШЕ

Підготовка до зйомки

Як підготуватися до зйомки?

Одягайтеся, будь ласка, не надто яскраво, бажанно без принтів та написів на одежі, а особливо дрібних узорів у разі, якщо такого не передбачає зйомка, – на фотографії це виглядає не зовсім так, як у житті. Спокійні тона та 2-3 кольори в одежі – ідеальний варіант. Фарбуватися бажанно не надто, але і не мало, за цим також варто прослідкувати. Образ слід обов‘язково  обговорити із фотографом та/або відеографом.

Де може проходити знімальний процес?

За вашим бажанням – на вулиці, або у студії, у окремих випадках навіть у вас вдома. Ми завжди підкажемо, що найліпше буде підходити до ідеї самої зйомки, та обов'язково надамо вам список своїх найулюбленіших локацій.

Хто і як бронює студію?

Бронюєте студію виключно ви, бо саме ви обираєте те, що вам найбільше довподоби, а ми лише допомагаємо визначитися, а також це виключає для вас потребу вносити передплату на наш рахунок перед студійною зйомкою.

Щодо послуг візажиста, перукаря-стиліста?

Ми можемо запропонувати скористатися послугами нашого візажиста, але ви й самі можете обирати для себе експерта, та взагалі, чи користуватися такою послугою.

Чи можна орендувати у вас одяг на зйомку?

Так, у нас є декілька нарядів, один або пару з яких ми можемо запропонувати вам за символічною ціною, але тільки на наші зйомки. Також ми можемо порадити вам певні шоуруми і так само допомогти підібрати для вас вбрання та аксесуари.

Знімальний процес

У котрій години найкраще проводити зйомку?

Простонеба зніматися бажанно ранком або ввечері, але в цілому о будь-якій годині, аби лишень освітлення було виправданим та сонце не було у зеніті. Для зйомки у багатьох зі студій підійде будь-який денний час, темні години доби скоріше є виключенням.

Що як негода?

Нічого страшного, у такому разі у нас буде можливість перенести або трохи змістити зйомку, якщо це заважатиме зйомці і її сценарій цього не передбачав.

Що як не вмію позувати?

Ми завжди вам підкажемо, як виглядати у кадрі найбільш вигідно та гарно. Із нашим досвідом у фото- та відеозйомці ви точно будете задоволені тим, що побачите у результаті.

Чи є можливість зробити дозйом у окремий день?

Так, і ми навіть вітаємо такі ідеї. Це було б досить гарним рішенням, якщо, наприклад, ви не хотіли б кудись поспішати та провести фотопрогулянку наодинці.

На що саме ви знімаєте?

На камери Canon EOS D та N, Sony Alpha, Київ, Fijifilm та набори світлосильної оптики.

Чи знімаєте ви на дрона?

Так, знімаємо, і залюбки знімемо такі кадри для вас, якщо ми окремо зможемо це обговорити.

Якщо не секрет, яким є процес обробки фото?

У цьому нема ніякої наємниці: спочатку фото проходять крізь пресети та бігунці в Adobe Ligtroom, а потім потрапляють до ненав'язливої обробки в Adobe Photoshop, якщо це треба. Якщо ви б хотіли додати до своїх фото додаткову обробку (пластика, вмонтовування окремих елементів тощо, ми можемо це обговорити).

Отримання фото/відео

Скільки світлин/хвилин відео я отримаю?

Все залежить від обраних умов. Щоб дізнатися про те, скільки готового матеріалу ви отримеєте, можете перейти до розділу вартості.

Де та у якій якості я зможу отримати фото/відео?

Усе зберігатиметься 2 тижні у нашій закритій галереї та/або у сховищі Google Drive, у найкращій якості. За готовністю ми надішлемо вам посилання (із паролем доступу при потребі) зручним для вас шляхом і ви зможете дуже швидко та легко завантажити усе зі смартфона, планшета або комп‘ютера.

Скільки загалом зберігатимуться мої файли?

Вони зберігатимуться у нас назавжди, щоб у будь-який момент за вашим проханням ми могли їх вам надіслати. Як вже було зазначено, у доступі для завантаження вони для вас будуть протягом двох тижднів.

Чи можу я отримати оригінали файлів?

Тільки фотоматеріали, лише у форматі .jpeg і за умови завчасного попередження фотографа про бажання отримати у необробленому вигляді усі вдалі ним кадри.

Чи робите ви фотокниги?

Так, радо робимо і фотокниги за індивідуальним замовленням, яке ми будемо створювати разом із вами. Книжки можуть бути різними, тож ціна договірна і залежатиме від матеріалу вироба та його наповнення.

Ціни та фінансові питання

Що входить до вартості послуг?

У першу чергу вартості входить: погодинна работа автора або двох; час, витрачений на обробку фото-/відеоматеріалів; витрати на техніку (обслуговування знімального приладдя, комп'ютерів тощо).

Чи має бути передплата?

Тільки якщо зйомка весільна – 20%, аби точно закріпити за вами обрану дату і ви були впевненими, що вона саме ваша.

На кого покладаються додаткові витрати?

Оренда студії, додаткового реквізиту, послуги візажиста, стиліста, а також зйомка дригом, проїзд, харчування та проживання фотографа і/або відеографа обговорюється та оплачується окремо.

Чи підписується договір?

Договір укладається якщо: це весілля, контент-зйомка, або 3 та більше год. знімального процесу. Також при потребі можливо підписати модельний реліз.

Команда

Скільки людей у вашій команді? Ви впораєтесь, навіть якщо будете тільки вдвох?

У нашій основній команді знімаючих двоє – Валерія (фотограф) та Георгій (відеограф), але при необхідності ми завжди доєднуємо до знімальної групи інших людей: другого фотографа, другого оператора, візажиста тощо. У нашій команді панує повне взаємопорозуміння та натхненність при роботі, тому ми впораємось на зйомці будь-якої складності у складі із трьох-чотирьох людей.

Чи працюєте ви закордоном?

Ми дуже раді найрізноманітнішим пропозиціям, і такі, звичайно, також розглядаємо.

Чи спілкуєтеся ви іншими мовами окрім української?

Так, спілкуємося, російською та англійскою мовами, також Валерія зрозуміє вас французькою, але основною мовою нашого продакшну є саме українська, бо в першу чергу ми орієнтуємося на медійний простір України.

Залишились запитання?

Ми обов'язково відповімо!