ФОТОКНИГИ ТА АЛЬБОМИ

Фотокниги та альбоми - одні із найгарніших способів зберегти ваші прекрасні спогади, а їх створення - ніби видавництво для теплих історій, авторами яких є ви. Зберегти собі примірник або зробити подарунок близьким - чудова справа по завершенню свята.

 

Різниця альбома та фотокниги полягає лише у тому, що у альбом, який створений за вашими побажаннями, ви вклеюєте будь-які фото самі за інструкцією, яку ми надамо. Фотокнигу ми теж верстаємо за вашим дизайном, але власноруч створюємо сторінки для верстки, де фото переважно тісно пов'язані за сюжетом.

 

Матеріали та персоналізація обирається разом із нами при вашому запиті на книгу. Ми врахуємо ваші вподобання щодо макетів та/або відбіру фото. Різномаїття тиснень, шильдів та матеріалів від велюра до дерева зможе зробити вашу книгу справді неповторною у своєму роді.

 

Вартість приблизною ми назвемо одразу при обговоренні альбома або фотокниги. Точною вона буде названа ближче кінця роботи, оскільки увесть наш фотодрук виконується за індивідувльним запитом за розміром, наповненням та матеріалом.

Книги побажань ми так само виконуємо за індивідуальним замовленням і радо втілимо на вашому святі зйомку на камеру моментального друку, для того, аби ваші гості могли також прийняти безпосередню участь у написанні вашої історії.

 

Переваги книг від ValGeo:

 • гарантована якість фотодруку та верстки,
 • високоточна передача кольорів та світлотіней,
 • великий вибір матеріалів та персоналізацій,
 • преміальна якість матеріалів,
 • різновиди кальок та форзаців,
 • на ваш вибір, папір: матовий або шовк; верстка класична або поліграфічна.

Різниця класичної верстки від поліграфічної у тому, що у другій листи близькі до журналу із плотними листами. За класикою листи тверді, ніби тверда книжкова обкладинка. Для кожного виду верстки види використаних матеріалів можуть бути дещо різними за кольором та виглядом персоналізації, але однаково преміальними за якістю.

ЗАМОВИТИ ФОТОКНИГУ

ДРУК ФОТО ТА ПАКОВАННЯ КАДРІВ

Друк фото або зберігання кадрів на флеш-накопичувачі - найнадійніші способи зберігання історії, який потребує гарної обгортки, яку ви дістанете немов скарбничку із спогадами, аби показати близким або передивитися разом ваш фільм. 

 

Фотодрук виконується як для вклеювання у альбом, так і для зберігання у, наприклад, дерев'яній коробочці. Також ми можемо надіслати фото у стильному конверті, аби ви могли зберігати фотокартки на власний розсуд - вставити в рамку, прикріпити кудись, особливо, якщо це полароїдний розмір.

 

Флеш-накопичувачі можуть сучасно зберігати усі ваші фотографї або відео, чи все одразу. Ми підберемо потрібну кількість пам'яті у флешці, варто вам тільки розповісти нам, які саме матеріали ви б хотіли на ній зберегти. Гарна флешка за пару днів вже вірогідно зможе бути у вас та радувати як тим, що на ній записано, так і своїм нарочуд стильним виглядом. Вона може бути як у дерев'яній шкатулці, так і у скриньці з фото, також просто поодинокою, у посилці з наповненням.

Коробочки є різні, але вони однаково служать милими скриньками спогадів, які легко зберігати де завгодно, бо багато місця вони не займуть - чи це коробочка просто для флешки або фото, або ж і для того, і для того, в одночас. Фото 10х15 та 15х21 ідеально підійдуть для скриньки вашої історії, та, вірогідно зможуть чудово доповнити книгу, створену разом із нами, або стати гарним подарунком вашим рідним.

 

Переваги нашого фотодруку та паковання:

 • та сама технологія друку, як і для сторінок фотокниг,
 • різномаїття розмірів фотокарток,
 • можливість наносити текст та малюнки не тільки з запронованих переліків, але й власні, або розроблені нами разом із вами особисто,
 • перевірена якість матеріалів та систем у коробок та флеш-накопичувачів,
 • різновиди наповнювачів коробок, як декоративне сіно та стабілізований мох.
ЗАМОВИТИ ДРУК ФОТО

ПОЛОТНА

Полотно - безперечний витвір мистецтва, бо це справжня фотокартина, на якій можете бути зображені ви, ваші близькі, усі разом. А як подарунок це запам'ятається на завжди, а головне, що стане прекрасним доповненням інтер'єру, особливо, якщо дуже близько важлива дата або новосілля.

 

Придбуваючи полотно, ви точно будете знати, що він:

 • стильне рішення для інтер'єру,
 • особливий подарунок на весілля, річницю, поповнення, новосілля, день напрдження,
 • гарної якості матеріалів та друку, а його фарби, захищенні від вигоряння.
ЗАМОВИТИ ПОЛОТНО